Skupinová cvičení

V zařízení pořádám skupinové lekce pro veřejnost. Skupina sestává z maximálně 5 cvičících, abych měla možnost všechny zkontrolovat. Chcete se zúčastnit? Vyberte si z lekcí níže a zarezervujte si svůj termín!

Nabízím tyto druhy skupinových lekcí:

  • Kompenzační cvičení: Tyto lekce jsou určené pro lidi se sedavým zaměstnáním nebo s nižší pohybovou aktivitou, kteří by se chtěli rozhýbat a posílit tam, kde je to třeba. Lekce je vedena v pomalejším tempu s důrazem na správné provedení. Na lekci se můžete přihlásit níže.
  • Cvičení pro zlepšení kondice: Toto skupinové cvičení je určeno začínajícím i pokročilejším sportovcům, kteří chtějí zlepšit svou fyzickou kondici. Lekce jsou vedeny formou kruhových tréninků, intervalových tréninků nebo klasických tréninkových jednotek s náročnějšími cviky. Využijeme různé cvičební pomůcky. Momentálně lekce neprobíhají - v případě zájmu se neváhejte ozvat.
  • Kurz - Začínáme se sportem: Kurz je určen lidem, kteří chtějí začít sportovat, ale neví, jak na to, případně sportovcům, kteří by si chtěli osvěžit základy. Skládá se z 8 lekcí, které na sebe navazují, obsahují teoretickou i praktickou část. Účelem je naučit vás základy, abyste se pak mohli věnovat pohybové aktivitě bez negativního vlivu na vaše tělo. V tuto chvíli není vypsán termín.

Témata lekcí:

- Dýchání - jak správně dýchat při cvičení

- Co dělat před a po tréninku - statický a dynamický strečink

- Mobilita kloubů

- Mobilita páteře

- Aktivace středu těla

- Jak si sestavit tréninkovou jednotku, aby dávala smysl

- Kompenzační cvičení

- Balanční pomůcky